Hotel Prácheň, Horažďovice : OBROVSKÝ ÚSPĚCH PUTUJE DO MALÉHO MĚSTEČKA HORAŽĎOVICE

Obrovský úspěch putuje do malého městečka Horažďovice

Celorepubliková soutěž CZECH HOTEL AWARDS o hotel roku zná své vítěze. V kategorii 3* hotel roku 2013 se stal vítězem HOTEL PRÁCHEŇ z Horažďovic v Plzeňském kraji. Úspěch je to o to větší, že se soutěžilo v pěti kategoriích a největší konkurence byla právě mezi hotely nesoucími tři hvězdičky, a to 94 nominovaných hotelů z celé České republiky.

Hotel Prácheň se nachází na rozhaní Plzeňského a Jihočeského kraje a kromě ubytování v 16 moderně zařízených pokojích zde naleznete hotelovou kavárničku s fotkami Marilyn Monroe, restauraci v italském stylu, které dominuje pec na pizzu v které topí dřevem, dále nádherný secesní sál, v kterém se pořádají časté svatby, firemní akce i koncerty, infocentrum s cestovní kanceláří a v prostorách parkoviště je nově vybudováno hřiště na plážový volejbal.

Hotel provozuje společnost Gourmet restaurant group, která v okolních městech provozuje ještě další restaurace, kavárny a cocktailový bar. Majitel společnosti, pan Roman Staněk, který je horažďovický rodák, považuje toto ocenění za obroský úspěch nejen své práce, ale i práce celého týmu zaměstnanců.
Informace o regionu a Šumavě - Informační server ŠumavaNet.CZ
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ